Wyjazdy grupowe dla dorosłych: firmowe, szkoleniowe, integracyjne, sportowe, branżowe

Kliknij i pobierz katalog w PDF

W katalogu znajdują się jedynie przykładowe oferty. Zapraszamy do składania zapytań na adres aleman@aleman.pl - prześlemy dodatkowe propozycje skierowane konkretnie do Państwa grupy. 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

Wyjazdy grupowe / oferty dla grup dorosłych

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w turystyce. Współpracujemy ze sprawdzonymi touroperatorami. Znajdziecie Państwo u nas zarówno ciekawe wyjazdy krajowe jak i zagraniczne. Oferty dla zakładów pracy, wycieczki dla  firm, stowarzyszeń, klubów, grup przyjaciół. Przedstawimy propozycje wyjazdów integracyjnych, konferencji, wyjazdów branżowych, wyjazdów targowych, imprez tematycznych i innych. 

Zapraszamy w podróż szlakami zamków, warowni, zabytków architektury drewnianej, szlakiem chrześcijańskim. Szlakiem winnym, szlakiem miłośników whisky. Na karnawał w Wenecji, Oktoberfest i wiele innych programów.  Jeśli szukacie Państwo ciekawych, nietuzinkowych propozycji i pomysłów na wycieczkę dla swojej grupy czy firmy - zapraszamy do kontaktu! Na życzenie przedstawimy program, kalkulację grupy w zależności od wybranego przez Państwa kraju, miejsca zbiórki, liczby uczestników. 
Aleman Travel 
www.aleman.pl
aleman@aleman.pl