Oferty dla seniorów

Polecane wyjazdy dla seniorów
wczasy dla seniorów, wycieczki dla seniorów, weekendy, sanatoria

Powiedzmy sobie szczerze - SENIOR to nazwa umowna. Dla jednych seniorem jest osoba w wieku 80 lat, dla innych - po 50-tce. To, jaka oferta będzie najlepsza - nie zależy od metryki, ale od zainteresowań, stanu ducha, kondycji fizycznej i oczywiście - możliwości finansowych.
W naszej ofercie dla seniorów posiadamy:

  • tanie wycieczki autokarowe, zorganizowane, z opieką polskiego pilota - tzw. oferta ekonomiczna
  • ekonomiczne wczasy autokarowe nad morzem pod opieką polskiego rezydenta
  • autokarowe wycieczki objazdowe (polski pilot, nowoczesne, komfortowe autokary, ciekawy program)
  • wczasy lotnicze w Europie, wczasy lotnicze egzotyczne
  • wycieczki lotnicze objazdowe (na miejscu poruszamy się autokarami)
  • wycieczki zwiedzaj i wypoczywaj np. 6+3 (6 dni wypoczynku i 3 dni zwiedzania), 7+7 (7 dni wypoczynku i 7 dni zwiedzania) itp. - szczególnie polecamy!
  • noclegi dla podróżujących własnym samochodem

Zapraszamy na wypoczynek i wycieczki dla seniorów przez cały rok. Szczególnie polecamy wyjazdy przed i po sezonie wakacyjnym, kiedy temperatury nie są już tak wysokie, mniejsza jest ilość turystów, korzystniejsze ceny wczasów i często również ceny lokalne. 

Wczasy i wycieczki dla seniorów 2019

Dla seniorów podróżujących w pojedynkę - oferujemy pokoje 1 osobowe. Ostateczna cena wyjazdu zależy wówczas od terminu i kierunku wyjazdu. W ofercie są zarówno pokoje 1 osobowe z dopłatą, pokoje 2 osobowe do pojedynczego wykorzystania (droższe), jak i pokoje dla 1 osoby bez dopłaty.
W przypadku wycieczek objazdowych - możliwe jest często dokwaterowanie do drugiej osoby tej samej płci.
Przy 2 osobach - standardowo rezerwuje się pokoje 2 osobowe.

Oferty dla osób starszych wybieramy mając na uwadze dobre położenie, nowoczesne autokary, opiekę polskich rezydentów, pilotów i atrakcje na miejscu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie aktualnych ofert promocyjnych i najlepszych propozycji dla seniorów.

zorganizowane wycieczki do miejsc świętych, z programem zwiedzania, polskim pilotem 

wypoczynek w hotelach, pensjonatach, ewentualnie na kwaterach - w zależności od wybranej oferty (uwaga: przy większej ilości chętnych osób, polecamy również mieszkania wakacyjne 2-3-4-5 lub 6 osobowe, z aneksem kuchennym i łazienką - oferta na zapytanie).

Dla osób z dobrą kondycją, lubiących podróżowanie. Na miejscu podróżujemy wygodnymi autokarami lub mikrobusami (w zależności od oferty), przenosimy się w różne miejsca, zwiedzamy. Program zwiedzania jest wliczony w cenę wycieczki. Wstępy do zwiedzanych obiektów (np. muzea) są zazwyczaj płatne we własnym zakresie. 

Najwygodniejsza forma wycieczek łącząca wypoczynek i zwiedzanie. Mieszkamy stale w jednym miejscu i wyjeżdżamy na wycieczki. Po czym wracamy do swojego hotelu. Mamy okazję wypocząć, plażować, zwiedzić najciekawsze zakątki kraju. A przy tym ofertę wyróżniają świetne ceny!

Zwykle dotyczy to okresów przed i po sezonie (np. maj-czerwiec, wrzesień-październik).

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500